MEDIA - Internet

Co na tłuszczyk nad kolanami?
150 150 Krzysztof Lebioda

To wbrew pozorom bardzo częsty problem z jakim zgłaszają się do nas pacjentki. Czasem towarzyszy temu osłabiona jędrność skóry i wyraźnie widać jej szybsze starzenie się w tych miejscach (efekt zwisającej skóry nad kolanami). To może być dla kobiet podwójnie frustrujące.

Zobacz więcej na: http://obcasy.pl/co-na-tluszczyk-nad-kolanami/

 

3-krotne opóźnienie starzenia skóry? Nowy zabieg Anti Pollution to potrafi
150 150 Krzysztof Lebioda

To nowy autorski zabieg opracowany w Instytucie Adamowicz będący skuteczną odpowiedzią na stres oksydacyjny i jego konsekwencje: zmarszczki, uszkodzone naczynka, przebarwienia, nierówny lub ziemisty koloryt, miejscowe zaczerwienienia, a także suchość skóry.

Zobacz więcej na: http://obcasy.pl/3-krotne-opoznienie-starzenia-skory-nowy-zabieg-anti-pollution-to-potrafi/

 

„Wydałam 2 tysiące za zabiegi, a efektów brak. Dlaczego?”
150 150 Krzysztof Lebioda

Na tegorocznym „Koktajlu Kobiet Sukcesu” zrobiła furorę. Jej wykład ,,Masz dość skutecznych terapii, które nie są aż tak skuteczne?” przyciągnął pod scenę tłum zainteresowanych kobiet. Nic dziwnego – ileż to razy wyrzuciłyśmy pieniądze w błoto licząc, że po cudownych zabiegach cellulit zniknie, owal twarzy znacznie się poprawi, a przebarwienia znikną? Anna Adamowicz, kosmetolog i autorka terapeutycznej metody T.S.T. wyjaśnia, dlaczego niektóre zabiegi nie działają.

Zobacz więcej na: https://zdrowie.wprost.pl/zdrowie/10130846/wydalam-2-tysiace-za-zabiegi-a-efektow-brak-dlaczego.html

 

TRENDBOOK 2018 – niezwykły projekt Wizaz.pl z Anną Adamowicz już w sieci!
150 150 Krzysztof Lebioda

Trendbook Wizaz.pl to 7 najsilniejszych trendów z zakresu beauty, które zdominują rynek kosmetyczny w 2018 roku!!! Teksty powstały we współpracy z cenionymi ekspertami, na podstawie danych z katalogu KWC, Forum Wizaz.pl oraz Google Trends. Ceniona ekspertka w dziedzinie kosmetologii i założycielka Instytutu Adamowicz, autorka nowej skutecznej metody odmładzania skóry TST (Transpersonal Skin Therapy)  , podpowiada na co zwrócić uwagę wybierając maskę na noc i które produkty dostępne na rynku są najbardziej skuteczne.

Pobierz PDF (w całości lub pojedyncze tematy) i poznaj najsilniejsze trendy urodowe!

http://wizaz.pl/trendbook/

Cellulit – czy istnieją łagodne sposoby na jego usunięcie?
150 150 Krzysztof Lebioda
O cellulicie słyszały wszystkie kobiety. Nawet jeśli to nie one się z nim borykają, to znają kogoś, kto bez przerwy na to narzeka. Jednak przeróżne diety często bywają bezskuteczne. Co ciekawe, skala problemu nie zawsze jest zależna od wagi ciała. Cellulit może doskwierać zarówno osobie otyłej (co wydaje się naturalną koleją rzeczy), ale również bardzo szczupłej kobiecie. Można stosować różne diety, kremy czy masaże, jednak tak na prawdę widoczne efekty dają jedynie profesjonalne zabiegi. Komentuje Anna Adamowicz.
Lifehacks, czyli jak być piękniejszym, bogatszym i mądrzejszym w pięć minut
150 150 Krzysztof Lebioda

Autorzy filmu z popularnego kanału Bright Side radzą, na przykładzie Chinek, co zrobić, by na długo zachować młody wygląd i urodę. Sugerują m.in. długi sen, wygrzewanie się w kąpieli, unikanie słońca, regularne, dostosowane do potrzeb kobiecego organizmu posiłki oraz wydawanie znacznych sum na kosmetyki.

Komentuje Anna Adamowicz, kosmetolog i autorka metody odmładzania skóry TST: „Jest w tych podpowiedziach sporo prawdy, ale też wiele rad niedopasowanych do innej niż azjatycka rzeczywistości. Chinki znane są z jasnej skóry, to dla nich oznaka zdrowia i młodości (…)”

Zobacz więcej: http://weekend.gazeta.pl/weekend/1,152121,23326896,lifehacks-czyli-jak-byc-piekniejszym-bogatszym-i-madrzejszym.html

Peeling kawitacyjny w domu – krok po kroku
150 150 Krzysztof Lebioda

Peelingi gruboziarniste, drobnoziarniste, enzymatyczne i wiele innych czekają na półkach sklepowych. Jednak nie zawsze widać po nich efekty. Dlatego chodzimy do kosmetyczek, które zrobią nam serię zabiegów na twarz. Najczęściej decydujemy się na peeling kawitacyjny, który złuszcza naskórek przy pomocy specjalnego urządzenia. Nie każdy wie, że urządzenie można kupić do użytku domowego  zwykłej drogerii. Jednak jak go używać, aby nie zrobić sobie krzywdy? Odpowiada ekspertka Anna Adamowicz.

Zobacz więcej: http://obcasy.pl/peeling-kawitacyjny-w-domu-krok-po-kroku/

HIFU LIFT – super zabieg na owal z natychmiastowym efektem
150 150 Krzysztof Lebioda

Wiele kobiet zauważa u siebie opadanie owalu i wyraźne wiotczenie tkanek ok. 40 a czasem już po 35 roku życia. Nie chcą jednak radykalnych ingerencji. Ich celem jest uzyskać mocny, zarazem naturalny efekt bez konieczności naruszania ciągłości skóry. Nie przepadają też za rekonwalescencją po zabiegach. Oczekują nieinwazyjnych, działających głęboko procedur, nie pozostawiających śladu na skórze.

Zobacz więcej na: http://obcasy.pl/hifu-lift-kolejny-super-zabieg-na-owal-z-natychmiastowym-efektem/

 

Jak zadbać o jędrny owal twarzy?
150 150 Krzysztof Lebioda

Rysy twarzy to część naszej tożsamości. I pomimo, że mamy świadomość tego, że skóra się starzeje, a rysy twarzy kiedyś się zmienią, przeważnie nie jesteśmy na to gotowe. – Pierwsze objawy opadającego owalu twarzy widać w postaci tzw. bruzdy nosowo-wargowej. Na początku jest ona bardzo delikatna, lecz pogłębia się wraz z wiekiem. To problem blisko 90% pacjentek zgłaszających się do Instytutu Adamowicz w wieku powyżej 30 r.ż. – mówi kosmetolożka Ania Adamowicz, ekspertka w terapiach anti-aging, autorka transpersonalnej terapii skóry (T.S.T.).

Zobacz więcej na: http://zwierciadlo.pl/moda-i-uroda/jak-zadbac-o-jedrny-owal-twarzy

 

C – Revitalization, czyli błyskawiczne efekty anti-aging
150 150 admin

Palmitynian askorbylu, tetraizopalmitynian askorbylu, sól magnezowa fosforanu askorbylu – to trzy najbardziej aktywne formy wit. C, które podane w głąb skóry nieinwazyjną metodą zastosowaną w autorskim zabiegu C – Revitalization Ani Adamowicz, natychmiast poprawią jej wygląd, a regularnie stosowanie znacznie spowolnią proces starzenia się skóry. Zabieg wykazuje ponadto działanie lecznicze, wspierając skuteczne terapie: trądziku, w tym trądziku różowatego, przebarwień i nadwrażliwych na bodźce skór naczyniowych.

Zobacz więcej na: http://obcasy.pl/c-revitalization-czyli-blyskawiczne-efekty-anti-aging/