MEDIA - Internet

Szczotkowanie całego ciała – zalety, o których nie masz pojęcia
150 150 Krzysztof Lebioda

Szczotkowanie całego ciała może wydawać się absurdalnym pomysłem. Wystarczy jednak choć raz wykonać ten zabieg w domowym zaciszu, by stał się rytuałem. Szczotkowanie całego ciała daje bowiem niesamowite rezultaty. I nie chodzi wyłącznie o redukcję cellulitu, choć dla wielu kobiet właśnie to jest kluczowe.

Szczotkowanie całego ciała specjalną szczotką z twardym włosiem (można ją kupić w większości drogerii) daje niesamowite korzyści prozdrowotne. Oczywiście, w pierwszej kolejności myślimy o urodzie i poprawie kondycji skóry. Taki intensywny masaż pomaga przecież usunąć martwy naskórek, uniemożliwia włoskom wrastanie w skórę i pobudza jej regenerację. To jednak nie wszystkie zalety.

Zobacz więcej na: https://zdrowie.wprost.pl/uroda/porady/10166580/szczotkowanie-calego-ciala-zalety-o-ktorych-nie-masz-pojecia.html

Jak powstrzymać łysienie androgenowe?
150 150 Krzysztof Lebioda

Łysienie androgenowe to problem coraz większej liczby osób. Czy istnieje metoda, która pozwoli pozbyć się całkowicie problemu?

– Wypadania włosów o podłożu androgenowym nie zatrzymasz super szamponem z drogerii, ani słynącą ze swojej skuteczności mezoterapią igłową. Tu niezbędne jest wielokierunkowe działanie poprzedzone 100% diagnozą określającą ten typ łysienia – twierdzi autorka metody TST Ania Adamowicz.

Zobacz więcej na: http://obcasy.pl/jak-powstrzymac-lysienie-androgenowe/

3-krotne opóźnienie starzenia skóry? Nowy zabieg Anti Pollution to potrafi
150 150 Krzysztof Lebioda

To nowy autorski zabieg opracowany w Instytucie Adamowicz będący skuteczną odpowiedzią na stres oksydacyjny i jego konsekwencje: zmarszczki, uszkodzone naczynka, przebarwienia, nierówny lub ziemisty koloryt, miejscowe zaczerwienienia, a także suchość skóry.

Zobacz więcej na: http://obcasy.pl/3-krotne-opoznienie-starzenia-skory-nowy-zabieg-anti-pollution-to-potrafi/

 

Nowość: Strong & sensitive – ujędrniający zabieg dla skóry dojrzałej, wrażliwej z problemami naczyniowymi
150 150 admin

Specjalnie opracowana procedura została rozłożona na dwa etapy pozwalające zadziałać mocno i delikatnie.

Zobacz więcej na: http://obcasy.pl/nowosc-strong-sensitive-ujedrniajacy-zabieg-dla-skory-dojrzalej-wrazliwej-z-problemami-naczyniowymi/

Zbliżasz się do 40-stki? To zabieg idealny dla ciebie!
150 150 Krzysztof Lebioda

Z wiekiem spada naturalna aktywność naprawcza naszej skóry. Procesy regeneracyjne słabną, spada produkcja kolagenu i nawilżenia. Jak temu zapobiec?

Zobacz więcej na: http://obcasy.pl/zblizasz-sie-do-40-stki-to-zabieg-idealny-dla-ciebie/

5 hitów z gabinetów kosmetycznych
150 150 Krzysztof Lebioda

Jak wyglądają obecnie największe hity gabinetów kosmetycznych? Gdzie zrobić zabieg i na co się zdecydować? Co się sprawdza? Odpowiadamy!

Zobacz więcej na: https://www.kobieta.pl/galeria/5-hitow-z-gabinetow-kosmetycznych/coax-ultradzwieki-i-fala-radiowa

 

Mesowave – zabieg na twarz i okolicę oczu idealny po trzydziestce!
150 150 Krzysztof Lebioda

Pierwsze oznaki starzenia warto zwalczać jak najwcześniej, aby długo cieszyć się młodym wyglądem. Dla kogo jest zabieg Mesowave?

– Jesteś tuż przed 30-tką? Zadbaj o naturalne ‘paliwo’ dla skóry: pobudź syntezę kolagenu i wesprzyj ją w walce z wolnymi rodnikami. Za 10 lat zobaczysz, że było warto, choć na dobroczynne efekty zabiegu nie będziesz musiała czekać aż tyle – poleca autorka metody TST Ania Adamowicz.

Zobacz więcej na: http://obcasy.pl/mesowave-zabieg-na-twarz-i-okolice-oczu-idealny-po-trzydziestce/

 

Co na tłuszczyk nad kolanami?
150 150 Krzysztof Lebioda

To wbrew pozorom bardzo częsty problem z jakim zgłaszają się do nas pacjentki. Czasem towarzyszy temu osłabiona jędrność skóry i wyraźnie widać jej szybsze starzenie się w tych miejscach (efekt zwisającej skóry nad kolanami). To może być dla kobiet podwójnie frustrujące.

Zobacz więcej na: http://obcasy.pl/co-na-tluszczyk-nad-kolanami/

 

„Wydałam 2 tysiące za zabiegi, a efektów brak. Dlaczego?”
150 150 Krzysztof Lebioda

Na tegorocznym „Koktajlu Kobiet Sukcesu” zrobiła furorę. Jej wykład ,,Masz dość skutecznych terapii, które nie są aż tak skuteczne?” przyciągnął pod scenę tłum zainteresowanych kobiet. Nic dziwnego – ileż to razy wyrzuciłyśmy pieniądze w błoto licząc, że po cudownych zabiegach cellulit zniknie, owal twarzy znacznie się poprawi, a przebarwienia znikną? Anna Adamowicz, kosmetolog i autorka terapeutycznej metody T.S.T. wyjaśnia, dlaczego niektóre zabiegi nie działają.

Zobacz więcej na: https://zdrowie.wprost.pl/zdrowie/10130846/wydalam-2-tysiace-za-zabiegi-a-efektow-brak-dlaczego.html

 

TRENDBOOK 2018 – niezwykły projekt Wizaz.pl z Anną Adamowicz już w sieci!
150 150 Krzysztof Lebioda

Trendbook Wizaz.pl to 7 najsilniejszych trendów z zakresu beauty, które zdominują rynek kosmetyczny w 2018 roku!!! Teksty powstały we współpracy z cenionymi ekspertami, na podstawie danych z katalogu KWC, Forum Wizaz.pl oraz Google Trends. Ceniona ekspertka w dziedzinie kosmetologii i założycielka Instytutu Adamowicz, autorka nowej skutecznej metody odmładzania skóry TST (Transpersonal Skin Therapy)  , podpowiada na co zwrócić uwagę wybierając maskę na noc i które produkty dostępne na rynku są najbardziej skuteczne.

Pobierz PDF (w całości lub pojedyncze tematy) i poznaj najsilniejsze trendy urodowe!

http://wizaz.pl/trendbook/