MEDIA - Internet

HIFU LIFT – super zabieg na owal z natychmiastowym efektem
150 150 Krzysztof Lebioda

Wiele kobiet zauważa u siebie opadanie owalu i wyraźne wiotczenie tkanek ok. 40 a czasem już po 35 roku życia. Nie chcą jednak radykalnych ingerencji. Ich celem jest uzyskać mocny, zarazem naturalny efekt bez konieczności naruszania ciągłości skóry. Nie przepadają też za rekonwalescencją po zabiegach. Oczekują nieinwazyjnych, działających głęboko procedur, nie pozostawiających śladu na skórze.

Zobacz więcej na: http://obcasy.pl/hifu-lift-kolejny-super-zabieg-na-owal-z-natychmiastowym-efektem/

 

Jak zadbać o jędrny owal twarzy?
150 150 Krzysztof Lebioda

Rysy twarzy to część naszej tożsamości. I pomimo, że mamy świadomość tego, że skóra się starzeje, a rysy twarzy kiedyś się zmienią, przeważnie nie jesteśmy na to gotowe. – Pierwsze objawy opadającego owalu twarzy widać w postaci tzw. bruzdy nosowo-wargowej. Na początku jest ona bardzo delikatna, lecz pogłębia się wraz z wiekiem. To problem blisko 90% pacjentek zgłaszających się do Instytutu Adamowicz w wieku powyżej 30 r.ż. – mówi kosmetolożka Ania Adamowicz, ekspertka w terapiach anti-aging, autorka transpersonalnej terapii skóry (T.S.T.).

Zobacz więcej na: http://zwierciadlo.pl/moda-i-uroda/jak-zadbac-o-jedrny-owal-twarzy

 

C – Revitalization, czyli błyskawiczne efekty anti-aging
150 150 admin

Palmitynian askorbylu, tetraizopalmitynian askorbylu, sól magnezowa fosforanu askorbylu – to trzy najbardziej aktywne formy wit. C, które podane w głąb skóry nieinwazyjną metodą zastosowaną w autorskim zabiegu C – Revitalization Ani Adamowicz, natychmiast poprawią jej wygląd, a regularnie stosowanie znacznie spowolnią proces starzenia się skóry. Zabieg wykazuje ponadto działanie lecznicze, wspierając skuteczne terapie: trądziku, w tym trądziku różowatego, przebarwień i nadwrażliwych na bodźce skór naczyniowych.

Zobacz więcej na: http://obcasy.pl/c-revitalization-czyli-blyskawiczne-efekty-anti-aging/

 

Nowość: Strong & sensitive – ujędrniający zabieg dla skóry dojrzałej, wrażliwej z problemami naczyniowymi
150 150 admin

Specjalnie opracowana procedura została rozłożona na dwa etapy pozwalające zadziałać mocno i delikatnie.

Zobacz więcej na: http://obcasy.pl/nowosc-strong-sensitive-ujedrniajacy-zabieg-dla-skory-dojrzalej-wrazliwej-z-problemami-naczyniowymi/

„Dlaczego mam ten problem?” To pytanie stawia sobie wiele Polek
150 150 admin

Pojawia się na udach, pośladkach, brzuchu i ramionach. Powoduje nierówności i pofałdowania na skórze w tych rejonach. Czasem pojawiają się dodatkowo przebarwienia, rozstępy, widoczne guzki i zgrubienia, które powodują ból. Jest zmorą 85 proc. kobiet, nie tylko tych walczących z dodatkowymi kilogramami. Pojawia się najczęściej po okresie dojrzewania, w ciąży, okresie menopauzy – wtedy, gdy w organizmie pojawiają się zaburzenia hormonalne. Cellulit, bo o nim mowa, choć nie jest tylko problemem estetycznym, dla wielu z pań ten właśnie aspekt jest priorytetowy.

Zobacz więcej na: https://www.fakt.pl/kobieta/moda-i-uroda/domowe-sposoby-na-cellulit-kosmetolog-radzi-ktore-sa-naprawde-skuteczne/wlt2cpf

Jak pielęgnować twarz dojrzałej kobiety?
150 150 admin

Obserwuję u swoich pacjentek różne typy starzenia się skóry, uzależnione zarówno od genetycznych predyspozycji, jak i od egzogennych czynników środowiskowych. Twarz każdej z nas pokazuje kawałek historiii i to jest fascynujące, ale prawdą jest też to, że nie każdy kawałek chciałybyśmy ze sobą nieść dalej… Patrząc w lusterko chcemy widzieć promienny wygląd, a nie smutek czy rozgoryczenie – jako kobieta całkowicie to rozumiem.

Zobacz więcej na: http://obcasy.pl/jak-pielegnowac-twarz-dojrzalej-kobiety/

Trądzik różowaty – jak leczyć?
150 150 admin

Jeśli czujesz, że Twoja twarz swędzi, piecze, czerwieni się i pojawiają się na niej grudki może oznaczać to początek trądziku różowatego.

Zobacz więcej na: http://obcasy.pl/tradzik-rozowaty-jak-leczyc/

5 porad – jak zaradzić tłustej cerze?
150 150 admin

Tłusta cera to duży problem, zwłaszcza latem, kiedy twarz się poci i jest narażona na zmiany temperatur. To, że się „świecimy” nie jest jedynym minusem posiadania takiej cery. Dodatkowo częściej wyskakują krostki, a makijaż trzyma się dużo krócej. Są sposoby, by temu zaradzić, zarówno doraźne jak i o wydłużonym działaniu.

Zobacz więcej na: http://obcasy.pl/5-porad-jak-zaradzic-tlustej-cerze/

Derma roller spłyca blizny i zmarszczki, ale czy można bezpiecznie używać go w domu? zapytałyśmy eksperta!
150 150 admin

Ten niewielki gadżet bezlitośnie rozprawia się z bliznami i przywraca młody wygląd skórze, ale czy można używać go samodzielnie?

Derma roller słynie ze skutecznego działania na zmarszczki i blizny – choć w pierwszej chwili kojarzy się z gabinetem kosmetycznym, jego popularność sprawiła, że coraz więcej kobiet decyduje się korzystać z niego w domowym zaciszu. Na czym polega i jak działa masaż derma rollerem i czy możemy wykonywać go samodzielnie?

Zobacz więcej na: http://wizaz.pl/Pielegnacja/Czy-derma-roller-jest-bezpieczny-jak-uzywac-go-w-domu

Problemy suchej skóry
150 150 admin

Sucha skóra – głębszy problem!

Sucha skóra – sprawa nie jest taka prosta, jak by się mogło zdawać. Mówimy bez wahania “mam suchą skórę”, ale czy zastanawiamy się nad tym, jakie są przyczyny..? Dla Ani Adamowicz, ekspertki kosmetologii, wnikliwa diagnoza to zawsze wyzwanie. Dlaczego? – Bo jak wynika z jej wieloletnich doświadczeń, nadmierna suchość może być również symptomem choroby. Zobacz więcej na: http://obcasy.pl/sucha-skora-glebszy-problem/