MEDIA - Internet

Nieablacyjny recurfacing– odmładzanie w strefie komfortu
150 150 Instytut Adamowicz

Nieablacyjny recurfacing. – To zabieg intensywnie przebudowujący kolagen w skórze przy zachowaniu pełnego komfortu w trakcie i po. Dużym plusem tego zabiegu jest mocna przebudowa kolagenu w połączeniu z brakiem konieczności rekonwalescencji; bezpośrednio po zabiegu można nałożyć makijaż i wrócić do codziennych zajęć. Już po jednym zabiegu skóra jest odczuwalnie bardziej napięta, a po serii 3-6 efekty są w pełni widoczne: uniesiona linia owalu, spłycone zmarszczki okolicy ust, czoła i oczu, spłycona dolina łez. – Zabieg odpowiednio wcześnie zastosowany pozwala na długo uniknąć wypełniaczy – zapewnia ekspertka.

Zobacz więcej na: https://obcasy.pl/nieablacyjny-recurfacing-odmladzanie-w-strefie-komfortu/

Anna Adamowicz: Walka z cellulitem zaczyna się… w głowie
150 150 Instytut Adamowicz

Wcześniej czy później większość z nas zauważy go na swoich udach i pośladach. Cellulit, tak dobrze nam znany, potrafi spędzić sen z powiek. Smarujemy się różnymi specyfikami, pijemy hektolitry wody i liczymy, że jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki – zniknie. Anna Adamowicz, kosmetolog z wieloletnim doświadczeniem, wyjaśnia, że walka z cellulitem zaczyna się nie w drogerii, a… w naszej głowie.

Zobacz więcej na: https://zdrowie.wprost.pl/uroda/porady/10185585/anna-adamowicz-walka-z-cellulitem-zaczyna-sie-w-glowie.html

Szczotkowanie całego ciała – zalety, o których nie masz pojęcia
150 150 Instytut Adamowicz

Szczotkowanie całego ciała może wydawać się absurdalnym pomysłem. Wystarczy jednak choć raz wykonać ten zabieg w domowym zaciszu, by stał się rytuałem. Szczotkowanie całego ciała daje bowiem niesamowite rezultaty. I nie chodzi wyłącznie o redukcję cellulitu, choć dla wielu kobiet właśnie to jest kluczowe.

Szczotkowanie całego ciała specjalną szczotką z twardym włosiem (można ją kupić w większości drogerii) daje niesamowite korzyści prozdrowotne. Oczywiście, w pierwszej kolejności myślimy o urodzie i poprawie kondycji skóry. Taki intensywny masaż pomaga przecież usunąć martwy naskórek, uniemożliwia włoskom wrastanie w skórę i pobudza jej regenerację. To jednak nie wszystkie zalety.

Zobacz więcej na: https://zdrowie.wprost.pl/uroda/porady/10166580/szczotkowanie-calego-ciala-zalety-o-ktorych-nie-masz-pojecia.html

Jak powstrzymać łysienie androgenowe?
150 150 Instytut Adamowicz

Łysienie androgenowe to problem coraz większej liczby osób. Czy istnieje metoda, która pozwoli pozbyć się całkowicie problemu?

– Wypadania włosów o podłożu androgenowym nie zatrzymasz super szamponem z drogerii, ani słynącą ze swojej skuteczności mezoterapią igłową. Tu niezbędne jest wielokierunkowe działanie poprzedzone 100% diagnozą określającą ten typ łysienia – twierdzi autorka metody TST Ania Adamowicz.

Zobacz więcej na: http://obcasy.pl/jak-powstrzymac-lysienie-androgenowe/

3-krotne opóźnienie starzenia skóry? Nowy zabieg Anti Pollution to potrafi
150 150 Instytut Adamowicz

To nowy autorski zabieg opracowany w Instytucie Adamowicz będący skuteczną odpowiedzią na stres oksydacyjny i jego konsekwencje: zmarszczki, uszkodzone naczynka, przebarwienia, nierówny lub ziemisty koloryt, miejscowe zaczerwienienia, a także suchość skóry.

Zobacz więcej na: http://obcasy.pl/3-krotne-opoznienie-starzenia-skory-nowy-zabieg-anti-pollution-to-potrafi/

 

Nowość: Strong & sensitive – ujędrniający zabieg dla skóry dojrzałej, wrażliwej z problemami naczyniowymi
150 150 admin

Specjalnie opracowana procedura została rozłożona na dwa etapy pozwalające zadziałać mocno i delikatnie.

Zobacz więcej na: http://obcasy.pl/nowosc-strong-sensitive-ujedrniajacy-zabieg-dla-skory-dojrzalej-wrazliwej-z-problemami-naczyniowymi/

Zbliżasz się do 40-stki? To zabieg idealny dla ciebie!
150 150 Instytut Adamowicz

Z wiekiem spada naturalna aktywność naprawcza naszej skóry. Procesy regeneracyjne słabną, spada produkcja kolagenu i nawilżenia. Jak temu zapobiec?

Zobacz więcej na: http://obcasy.pl/zblizasz-sie-do-40-stki-to-zabieg-idealny-dla-ciebie/

5 hitów z gabinetów kosmetycznych
150 150 Instytut Adamowicz

Jak wyglądają obecnie największe hity gabinetów kosmetycznych? Gdzie zrobić zabieg i na co się zdecydować? Co się sprawdza? Odpowiadamy!

Zobacz więcej na: https://www.kobieta.pl/galeria/5-hitow-z-gabinetow-kosmetycznych/coax-ultradzwieki-i-fala-radiowa

 

Mesowave – zabieg na twarz i okolicę oczu idealny po trzydziestce!
150 150 Instytut Adamowicz

Pierwsze oznaki starzenia warto zwalczać jak najwcześniej, aby długo cieszyć się młodym wyglądem. Dla kogo jest zabieg Mesowave?

– Jesteś tuż przed 30-tką? Zadbaj o naturalne ‘paliwo’ dla skóry: pobudź syntezę kolagenu i wesprzyj ją w walce z wolnymi rodnikami. Za 10 lat zobaczysz, że było warto, choć na dobroczynne efekty zabiegu nie będziesz musiała czekać aż tyle – poleca autorka metody TST Ania Adamowicz.

Zobacz więcej na: http://obcasy.pl/mesowave-zabieg-na-twarz-i-okolice-oczu-idealny-po-trzydziestce/

 

Co na tłuszczyk nad kolanami?
150 150 Instytut Adamowicz

To wbrew pozorom bardzo częsty problem z jakim zgłaszają się do nas pacjentki. Czasem towarzyszy temu osłabiona jędrność skóry i wyraźnie widać jej szybsze starzenie się w tych miejscach (efekt zwisającej skóry nad kolanami). To może być dla kobiet podwójnie frustrujące.

Zobacz więcej na: http://obcasy.pl/co-na-tluszczyk-nad-kolanami/