MEDIA - Prasa

PANI, styczeń 2018
150 150 admin

W dziale „Co nowego w gabinecie?” szefowa urody wyróżnia nasz zabieg z serii TST Adamowicz Strong&sensitive!, przeznaczony dla skór dojrzałych, naczyniowych wymagających mocnego ujędrnienia oraz rewitalizacji.

OLIVIA, styczeń 2018
150 150 admin

Koniec roku przebiegał pod znakiem rewolucji za sprawą komórek macierzystych! Wyjątkowa formuła zabiegu z serii TST Adamowicz Reti Cells spotkała się z uznaniem redakcji.

PANI, grudzień 2017
150 150 admin

W grudniowym numerze redakcja „PANI” gorąco poleca nasz nowy odmładzająco-leczniczy zabieg C-REVITALIZATON z 3 super aktywnymi formami wit. C wtłaczanymi głęboko w głąb skóry dzięki zastosowaniu elektroporacji i infuzji tlenowej. Opcja idealna przed wielkim wyjściem, gdy zależy nam na piorunującym efekcie odmłodzenia, jak również jako stały element skutecznych terapii trądziku, przebarwień czy skóry naczyniowej.

GRAZIA, listopad 2017
150 150 admin

„Matowa, a jednak promienna!” To tytuł artykułu, w którym Ania Adamowicz radzi jak się nie błyszczeć a zabłyszczeć..?! Efekt pozwolą osiągnąć dobrze dobrana pielęgnacja domowa i zabiegi w gabinecie: Mikrodermabrazja laserowa premium czy Lifting wolumetryczny.

Avanti, listopad 2017
150 150 admin

W listopadowym wydaniu numeru inspirująca rozmowa z Anią Adamowicz nt. autorskiej metody T.S.T. Transpersonal Skin Therapy – tytuł: „Anti- aging szyty na miarę”. Redakcja poleca również nasze dwa nowe zabiegi, opracowane w oparciu o metodę T.S.T. – DUET LASER ATTACK i FACE CONTOUR.

Twój Styl, listopad 2017
150 150 admin

W luksusowym dodatku o medycynie estetycznej, szefowa działu urody Ewa Sarnowicz, rekomenduje trzy nasze zabiegi anti-aging: DUET LASER ATTACK, FACE CONTOUR i INTRAJECT!

Claudia, listopad 2017
150 150 admin

Ania Adamowicz o tym na co zwrócić uwagę „szyjąc” domową pielęgnację „na miarę”. Zdradza czytelniczkom, które składniki aktywne wybierać, by zachować zdrową i piękną skórę na długie lata oraz jakiego środowiska one wymagają, by mogły skutecznie zadziałać. A to wszystko w artykule Anny Protas pt. „Zrób sobie krem”.

OLIVIA, listopad 2017
150 150 admin

Jakimi zasadami kierować się przy wyborze skutecznej pielęgnacji anti-aging? We współpracy z Anią Adamowicz redakcja obala największe mity!

ZWIERCIADŁO, październik 2017
150 150 admin

Tematem październikowego wydania jest regeneracja skóry po wakacjach; Ania Adamowicz mówi jak poradzić sobie z przebarwieniami, trądzikiem czy utratą jędrności; w pielęgnacji gabinetowej odwołuje się do autorskich terapii w oparciu o technologie łączone HIGH-TECH.

Pani, wrzesień 2017
150 150 admin

Po konsultacji z Anią Adamowicz redakcja zdradza tajniki pielęgnacji, która ma szansę sprawić, że będziemy wyglądać o kilka lat mniej.

  • 1
  • 2