MEDIA - Prasa

CLAUDIA, marzec 2019
150 150 Instytut Adamowicz

W specjalnym dodatku do magazynu „CLAUDIA” spektakularne metamorfozy Polek, a pośród zabiegów zasługujących na uznanie aż 4 nasze nasze, przetestowane i docenione za gwarantowany efekt: Kriolipoliza (modelowanie sylwetki, utrata kilku centymetrów), Termolifting dłoni (odmładzanie światłem), Duet Laser Attack (lifting i terapia skóry w jednym – zabieg autorski) i Intraject (młody owal bez skalpela)!

ELLE, luty 2019
150 150 Instytut Adamowicz

W temacie dot. zimowej pielęgnacji skóry nie mogło zabraknąć ekspertki od pielęgnacji autorską metodą TST – Transpersonal Skin Therapy – Ani Adamowicz!

AVANTI, luty 2019
150 150 Instytut Adamowicz

Lutowe „AVANTI” to test naszego zabiegu Mikrodermabrazja laserowa premium zdany na szóstkę! Złuszczanie i odżywianie bez podrażnień, to idealna opcja dla skór wrażliwych i naczyniowych. Skóra gładsza, bez powierzchownych przebarwień, odżywiona infuzją tlenową połączoną z głębokim wtłaczaniem substancji aktywnych, takich jak: retinol, wit. C i innych dobranych do stanu skóry i problemu (np. naczynka, trądzik). Zabieg jest przyjemny i daje widoczne efekty: wyrównany koloryt, likwidacja drobnych przebarwień, odżywienie, nawilżenie, poprawa jędrności.

OLIVIA, styczeń 2019
150 150 Instytut Adamowicz

W grudniowym magazynie „OLIVIA” na przebarwienia redakcja poleca nasz autorski zabieg VACU OXYGEN. Vacu Oxygen to zabieg, na który składa się aż 5 różnych technologii w jednym! Zabieg zadba nie tylko o plamki, zredukuje drobne zmarszczki i przywróci skórze zdrowy, promienny wygląd, ale też pobudzi jej naturalne procesy naprawcze (energia ATP), które z wiekiem słabną.  Zapewni na dłużej młody owal, można go również wykonywać na delikatnej okolicy oczu. Idealny po 35. r. ż. i później jako element holistycznej terapii skóry.

 

VIVA, grudzień 2018
150 150 Instytut Adamowicz

Grudniowa VIVA to wyróżnienie dla naszego zabiegu lunchowego o nazwie Mikrodermabrazja laserowa premium. To połączenie złuszczającej mikrodermabrazji z dobroczynnym działaniem lasera biostymulacyjnego, pobudzającego energię ATP komórek, oraz elektroporacji z infuzją tlenową.
Skóra od razu po zabiegu wygląda na młodszą, odzyskuje zdrowy koloryt i przyjemne napięcie, dzięki elektroporacji z infuzją, umożliwiającym dostarczenie aktywnych składników do „serca” skóry, jest dogłębnie nawilżona i odżywiona. Idealna baza pod makijaż i na wielkie wyjścia. Zabieg wieńczy relaksujący masaż ajurwedyjski. W karnawale ‚must be’!

 

Zwierciadło, grudzień 2018
150 150 Instytut Adamowicz

W świątecznym wydaniu magazynu „ZWIERCIADŁO” Ania Adamowicz radzi jak pielęgnować skórę wokół oczu, szczególnie tę problemową z tendencją do zasinień i opuchnięć. Prawidłową pielęgnację domową warto wesprzeć zabiegami dobranymi do potrzeb w gabinecie:

„Do wyboru mamy kilka zabiegów w zależności od kondycji skóry. Duet Laser Attack wykorzystuje dwie zaawansowane technologie CPL (światło kalibrowane) oraz laser ND:Yag. Najpierw zmniejsza przebarwienia, likwiduje rozszerzone naczynka, a w drugim etapie przebudowuje kolagen. W przypadku cieni pod oczami polecam zabieg Mesowave, który łączy technologie fali radiowej i pola elektrycznego. Ich synergiczne działanie otwiera w skórze mikrokanały. Dzięki temu peptydy i bioflawonoidy przenikają głęboko do skóry. Dodatkowo impulsy fali radiowej pobudzają produkcję kolagenu.” (s.194-196)

 

Twój Styl, listopad 2018
150 150 admin

W listopadowym dodatku o medycynie estetycznej Redakcja magazynu „Twój Styl” wyróżniła nasze dwa autorskie zabiegi: Anti pollution (s.8) i C-Revitalization (s. 10). Zabiegi, zgodnie z holistyczną filozofią T.S.T. Ani Adamowicz, dbają o potrzeby skóry na kilku poziomach jednocześnie uwzględniając dostępną wiedzę nt. procesu starzenia. Ich zadaniem jest: wzmocnić ochronę antyoksydacyjną, zwiększyć nawilżenie, zadziałać odżywczo i stymulować skórę do prawidłowej regeneracji, a w konsekwencji zapobiegać utracie jędrności i elastyczności.

W tym samym numerze ukazał się arcyciekawy wywiad z Anią nt. składników naturalnych stosowanych w kosmetykach, takich jak: jad żmiji, wyciąg z konopi czy śluz ślimaka (s.178).