MEDIA - Prasa

AVANTI, sierpień 2018
150 150 Krzysztof Lebioda

W sierpniowym numerze magazynu Avanti redakcja poleca nasz zabieg modelująco-ujędrniający na ciało COAX-Med. Zabieg wykonany w serii, bazując na dwóch niezwykle skutecznych technologiach (ultradźwięki, radiofrekwencja), w znaczącym stopniu ujędrnił skórę ramion testerki i zredukował u niej „pelikany”. Zmniejszyły się też problematyczne „buły” w pachwinach. COAX-Med wykazuje niezwykłą skuteczność również na inne wymagające okolice, takie jak: brzuszek czy uda. UWAGA: Z tym numerem atrakcyjna zniżka!

 

Zdrowie, czerwiec 2018
150 150 Krzysztof Lebioda

W czerwcowym miesięczniku Zdrowie znajdziesz sprawdzoną receptę na długą młodość! Jest o diecie, stylu życia i oczywiście o młodej, zdrowej skórze. Ania radzi jak ją pielęgnować i wskazuje na skuteczne zabiegi podtrzymujące jej jędrność w profesjonalnym gabinecie: Mesowave, Vacu Oxygen i HIFU LIFT.

 

OLIVIA, kwiecień 2018
150 150 Krzysztof Lebioda

W kwietniowym wydaniu miesięcznika Oliwia znajdziecie opis 3 najlepszych zabiegów dotleniających, do których Redakcja zakwalifikowała jeden nasz – autorski zabieg Ani Adamowicz Strong & Sensitive. Efekt liftingu, uniesiony i napięty owal, a także cera bez zaczerwienień, to tylko niektóre z zalet terapii tlenem i laserem biostymulacyjnym.

 

AVANTI, kwiecień 2018
150 150 Krzysztof Lebioda

Zabieg INTRAJECT – prawdziwy HIT, poleca Redakcja Avanti jako „silny zabieg przebudowujący kolagen. Podnosi owal twarzy, mocno zagęszcza skórę, podnosi kąciki ust, leczy niedoskonałości”.

 

WELL, kwiecień 2018
150 150 Krzysztof Lebioda

Majowe wydanie magazynu Well prezentuje m.in. ranking maseczek odmładzających, nawilżających, kojących i oczyszczających – materiał powstał w oparciu o specjalistyczną wiedzę kosmetologiczną Anny Adamowicz. Wiele przydatnych porad Ani dotyczących pielęgnacji znajdziesz również na naszym instytutowym blogu.

 

ZWIERCIADŁO, kwiecień 2018
150 150 Krzysztof Lebioda

Ania Adamowicz zdradza jak czule podejść do problemu z naczynkami metodą TST. Jakie są przyczyny ich powstawania, czy każdy zabieg nadaje się dla każdej cery i co można zrobić, aby poprawić wygląd oraz kondycję nadwrażliwej skóry? Na wszystkie te, a także inne pytania znajdziecie odpowiedzi w majowej publikacji.

 

PANI, marzec 2018
150 150 Krzysztof Lebioda

W marcowym przewodniku medycyny estetycznej PANI nie mogło zabraknąć sztandarowych zabiegów autorskich opracowanych wg filozofii TST Adamowicz: Duet Laser Attack i Face contour. Te zabiegi cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem dziennikarek urodowych oraz blogerek. Pacjentki, które odwiedzają Instytut Adamowicz po raz pierwszy, często same o nie pytają.

 

ELLE, listopad 2017
150 150 Krzysztof Lebioda

W listopadowym numerze ELLE świetny artykuł nt. pielęgnacji skóry na różnych etapach życia. W strefie 20+ Redakcja poleca nasz zabieg DUAL. W strefie 40+ i 50+ Ania Adamowicz radzi nt. tego jakich składników nie może zabraknąć w codziennej diecie i kremach.

ZDROWIE, luty 2018
150 150 admin

W lutowym numerze arcyciekawym artykuł o odżywianiu anti-aging z Anią Adamowicz w roli ekspertki. Autorka TST Transpersonal Skin Therapy konsekwentnie podkreśla rolę odżywiania w swoich szytych na miarę programach terapeutycznych.

PANI, styczeń 2018
150 150 admin

W dziale „Co nowego w gabinecie?” szefowa urody wyróżnia nasz zabieg z serii TST Adamowicz Strong&sensitive!, przeznaczony dla skór dojrzałych, naczyniowych wymagających mocnego ujędrnienia oraz rewitalizacji.