MEDIA - Prasa

ZWIERCIADŁO – Przewodnik po medycynie estetycznej, listopad 2019
150 150 Instytut Adamowicz

W dziale „Zabiegi dla mam” został wyróżniony nasz specjalny program zabiegowy dla kobiet w ciąży i po porodzie autorstwa Ani Adamowicz. Wszystkie zabiegi są w 100% bezpieczne i sprawdzone na własnej skórze, ponieważ ich twórczyni sama niedawno została mamą. Doświadczeniami z tego niezwykłego okresu oraz praktycznymi rozwiązaniami, osadzonymi w bezpiecznym dla mamy i dziecka czasie, podzieliła się z czytelniczkami pisma – zapraszamy do lektury oraz do naszej specjalnej zakładki stworzonej pod potrzeby skóry w ciąży i po porodzie:

Zabiegi na twarz: https://instytutadamowicz.pl/twarz/,
zabiegi a ciało: https://instytutadamowicz.pl/cialo.

TWÓJ STYL – Przewodnik po nowościach medycyny estetycznej, listopad 2019
150 150 Instytut Adamowicz

Nasz autorski zabieg Acid Peel został właśnie wyróżniony w jesiennym przewodniku po nowościach medycyny estetycznej prestiżowego magazynu „Twój styl”. Wyróżnienie ucieszyło także naszą pacjentkę Martynę (na zdj.), spektakularna metamorfoza jej skóry (na zdj.) to m.in. zasługa tego właśnie zabiegu!

Nie jest to zwyczajna procedura bazująca jak wiele tego typu zabiegów na jednym dobranym do problemu kwasie. Dobierając mieszankę kwasów w Acid Peel, bierzemy pod uwagę nie tylko aktualny stan skóry, ale jak zachowywała się przez ostatnie 6, 12, 24 miesięcy. Jeśli nie znamy skóry, robimy w tym kierunku wnikliwy wywiad.

CLAUDIA – Poradnik przyszłej mamy, listopad 2019
150 150 Instytut Adamowicz

Zabiegi w ciąży i po ciąży to nasza specjalność. Redakcja rekomenduje nasze urządzenie COAX-Med, które w zależności od rodzaju głowicy głęboko ujędrnia skórę, zabieg: Coax na ciało  po porodzie LUB wymraża niechciany tłuszczyk, zabieg: Kriolipoliza.

CLAUDIA, sierpień 2019
150 150 Instytut Adamowicz

W artykule „Letnie pogotowie urodowe” radzimy jak pomóc skórze, kiedy przysłowiowe mleko się wylało. Znajdziecie „wędki” nt. opanowania poparzonej skóry, tuszowania opalenizny w ciapki, a także makijażu na lato, który nie zapycha. Po lecie zapraszamy na odżywcze zabiegi Skin Defence – NOWOŚĆ!!!  i spersonalizowaną mieszankę kwasów Acid Peel.

ZWIERCIADŁO, sierpień 2019
150 150 Instytut Adamowicz

„Zwierciadło” napisało w numerze sierpniowym o naszym izometrycznym masażu próżniowym w wersji ‚ZEN’, będącej połączeniem masażu próżniowego na napiętych mięśniach z relaksującym, kojącym oddychaniem. Rola stresu w terapii skóry nie podlega dyskusji, a badania wskazują jednoznacznie, że redukcja tego czynnika wpływa bezpośrednio na skutek wszystkich terapii tego największego organu ludzkiego ciała, a zatem również antycellulitowych.

Ania Adamowicz mówi o medytacji i współczesnym, bardzo holistycznym i ultraindywidualnym podejściu do redukcji skórki pomarańczowej. Artykuł na s. 141 nosi tytuł „Noga na nogę” i jak wszystkie zwierciadlane teksy o zdrowiu i pielęgnacji jest doskonały! Redakcji dziękujemy za docenienie naszej wieloletniej pracy nad cellulitem i nie tylko.

ELLE, czerwiec 2019
150 150 Instytut Adamowicz

Co łączy medytację i cellulit? W najnowszym wydaniu ‚ELLE’ czytamy: Medytacja pomaga obniżyć czynniki prozapalne, które sprzyjają tyciu i powstawaniu cellulitu – wyjaśnia Ania Adamowicz , autorka TST (Transpersonal Skin Therapy)  i inspirowanych Ajurwedą zabiegów na cellulit.

Są na to badania, a nasza seria nowych zabiegów z elementami ZEN na ciało, wychodzi im na przeciw: Izometryczny masaż próżniowy  łączymy z kojącym, wyciszającym oddechem, ponieważ oddech stymuluje krążenie, pobudza proces detoksykacji, i bardzo pomaga w terapii cellulitu. Kriolipolizę z relaksacyjnym masażem dłoni i stóp, ponieważ udowodniono, że masaż relaksuje i obniża poziom kortyzolu we krwi, hormonu będącego przyczyną tycia.

CLAUDIA, 2019
150 150 Instytut Adamowicz

W leczeniu łysienia i zapobieganiu wypadania włosów coraz częściej stosuje się zabiegi łączone, o czym donosi „Claudia” w najnowszym specjalistycznym dodatku nt. włosów. W Instytucie opracowaliśmy 4 etapowy zabieg Vacu-Oxygen, który działa nie tylko na objawy, ale na przyczyny wypadania włosów. Zabieg Vacu oxygen oczyszcza i dotlenia skórę głowy, dostarcza substancji odżywczych, pobudza tworzenie nowych naczyń krwionośnych i , co istotne, powoduje wzrost nowych włosów! Vacu-oxygen wyróżniony został w aktualnym dodatku specjalnym „Claudia – Fryzury” na pierwszym miejscu wśród 5 najlepszych rozwiązań na wypadające włosy.