Facebook
YouTube Instagram

Witam serdecznie na stronie naszego gabinetu.

Nazywam się Anna Adamowicz. Moja podróż w świat kosmetologii rozpoczęła się 15 lat temu. Było mi dane poznać tradycyjną kosmetykę, w której głównym czynnikiem wpływającym na efektywność pracy był bystry umysł i sprawne ręce. W kolejnych etapach swojego rozwoju zawodowego miałam okazję zapoznać się z wieloma technologiami, które były wprowadzane na rynek usług kosmetycznych. Pozwoliło mi to na wybranie najbardziej efektywnych rozwiązań. Doświadczenie zawodowe zdobyte w specjalistycznym gabinecie odnowy oraz osobiste refleksje, pozwoliły mi na zrozumienie, że tylko indywidualne podejście do Klienta pozwala ułożyć programy terapeutyczne dostosowane do potrzeb danej osoby.

Stworzyłam takie miejsce, gdzie Klient czuje się najważniejszy, a jego potrzeby są w centrum uwagi. Bardzo często Klienci czują się zagubieni w bogatej ofercie gabinetów. Czasem kierują się przejściowymi modami a nie potrzebami własnej skóry. W naszym salonie układamy kompleksowe programy pielęgnacyjne twarzy i ciała. Dobieramy najbardziej efektywne rozwiązania technologiczne.

Dysponujemy najnowocześniejszymi urządzeniami, które posiadają certyfikację medyczną gwarantującą najwyższe bezpieczeństwo i skuteczność ich działania. Specjalizujemy się w zabiegach anti-aging. Nie ma tu miejsca na przypadkowe zabiegi. Znajdujemy przyczyny niedoskonałości naszej cery i tworzymy zabiegi na miarę jej potrzeb. Klienci bogatsi o wiedzę i wyposażeni w profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji domowej w bardziej świadomy sposób dbają o nienaganną kondycję swojej skóry. Dokładna ocena stanu skóry pozwala nam na dobranie najbardziej efektywnych zabiegów i terapii (od eksfoliacji chemicznej i mechanicznej poprzez głębokie nawilżanie skóry, zabiegów likwidujących zmarszczki i efekty słonecznego starzenia się skóry). Naturalna medycyna estetyczna oparta o zabiegi radiofrekwencji mikroigłowej (Mesotherm, Intraject), oraz laseroterapię (peelingi laserowe, zamykanie naczyń, lifting volumeryczny, fotoodmładzanie) pobudzają naturalne procesy regeneracji skóry dając długofalowe efekty odmłodzenia skóry i liftingu bez skalpela. Silnie rozwinięta specjalizacją jest indywidualna terapia antycellulitowa i modelująca sylwetkę, oparta na własnych wieloletnich badaniach. Opracowanie indywidualnych technik zabiegowych pozwala nam osiągnąć bardzo dobre efekty zabiegów. Terapię antycellulitową w zależności od stopnia jej zaawansowania prowadzimy w oparciu o masaż próżniowy, rozbijanie tkanki tłuszczowej falą ultradźwiękową i radiową, kriolipolizę, i cavilpolizę

Posiadamy najskuteczniejsze urządzeniami do permanentnego usuwania owłosienia. Wieloletnia praktyka w zakresie depilacji laserowej oraz własne badania weryfikujące skuteczność depilacji laserowej na różnego rodzaju laserach medycznych i kosmetycznych pozwoliła nam na wybranie najbardziej efektywnej terapii. Light Sheer Diode Laser System firmy Lumenis jest również najbezpieczniejszą metodą do permanentnego usuwania owłosienia potwierdzoną certyfikatem wydanym przez amerykańskie FDA.

Aby zadowolić naszych klientów, poszerzyliśmy również naszą ofertę o leczenie trychologiczne. Trychologia to bardzo szeroka dziedzina, łącząca w sobie wiele nauk, zajmująca się diagnozowaniem oraz leczeniem dolegliwości związanych z ludzkimi włosami i skórą głowy. Oferujemy pakiet rozwiązań w walce z problemami skóry głowy. Metoda nakłuwania, laser biostymulacyjny, oxyterapia czy kawitacja skóry głowy w połączeniu z substancjami aktywnymi aplikowanymi śródskórnie to działania zapewniające skuteczność terapii. Również specjalistyczna aparatura wykorzystywana w naszym gabinecie pozwala osiągnąć satysfakcję klientów w ich zmaganiach z problemami skóry głowy.

Od wejścia do naszego gabinetu Klient otoczony jest opieką specjalisty. Przyjazna atmosfera oraz przytulne miejsce sprawiają, że można oderwać się od trosk dnia codziennego. Zabiegi dobrane do indywidualnych potrzeb oraz współpraca z Klientem pozwalają osiągnąć widoczne i satysfakcjonujące efekty.

Zapraszam serdecznie do naszego gabinetu.
W przypadku pytań lub wątpliwości służymy pomocą i zapraszamy na konsultacje.

Galeria gabinetu

Zdjęcie gabinetu Zdjęcie gabinetu zobacz galerię

Aktualności

zobacz więcej