Nazywam się Anna Adamowicz. Moja podróż w świat kosmetologii rozpoczęła się 15 lat temu. Było mi dane poznać tradycyjną kosmetykę, w której głównym czynnikiem wpływającym na efektywność pracy był bystry umysł i sprawne ręce. W kolejnych etapach swojego rozwoju zawodowego miałam okazję zapoznać się z wieloma technologiami, które były wprowadzane na rynek usług kosmetycznych. Pozwoliło mi to na wybranie najbardziej efektywnych rozwiązań. Doświadczenie zawodowe zdobyte w specjalistycznym gabinecie odnowy oraz osobiste refleksje, pozwoliły mi na zrozumienie, że tylko indywidualne podejście do Klienta pozwala ułożyć programy terapeutyczne dostosowane do potrzeb danej osoby.

98% NASZYCH PACJENTÓW JEST USATYSFAKCJONOWANYCH Z TERAPII

O skuteczności stosowanych w IA rozwiązań świadczą rekomendacje pacjentów oraz ich niemal 100%-owa lojalność.

Oto opinie niektórych:

Agnieszka:

 Po ciąży został mi tłuszczyk na brzuchu, którego pomimo ćwiczeń nie udawało się zgubić. Po zabiegach kriolipolizy z masażami próżniowymi efekt fenomenalny: brzuch jest płaski, skóra ujędrniona, nigdy wcześniej po zabiegach nie obserwowałam u siebie takiego efektu! Dostałam też wsparcie dot. diety i ćwiczeń, żeby efekt trwał dłużej – pełen profesjonalizm! Będę wracać, żeby podtrzymać efekt.

Małgorzata:

Miałam trądzik różowaty w stanie zapalnym. Ania zaczęła od badań, które wykazały u mnie chorobę autoimmunologiczną. Zaproponowała łagodne wyciszenie skóry serią zabiegów na bazie kwasu azelainowego, a następnie zabiegi normalizujące złuszczanie naskórka i laser neodymowo-yagowy w serii. Dostałam też rekomendacje nt. diety i porady dot. pielęgnacji.
Po pierwszych zabiegach widzę poprawę. Zaczynam wierzyć, że wreszcie uporam się z problemem!

Marek:

Zauważyłem u siebie pierwsze objawy łysienia. Kosmetolożka zaleciła na początek badania hormonów i pierwiastków śladowych, obejrzała skórę głowy w trychokamerze. Na tej podstawie wyjaśniła mi czemu włosy wypadają – okazało się, że to androgenowy typ łysienia.
Po 3 zabiegach autorskiej terapii w IA dolegliwość znacznie się zmniejszyła, a po 6 włosy zaczęły się zagęszczać, zobaczyłem też maleńkie włoski odbijające od skóry. Wierzę, że się uda!

Justyna:

Moim głównym problemem była wiotka powieka, mam 39 l. i kiedy robiłam makijaż skóra brzydko się marszczyła w zagięciu. Po konsultacji pani kosmetolog zaleciła mi zabiegi plazmą; już jeden zabieg na obu powiekach poprawił jej sprężystość, oko się otworzyło, jeśli idzie o dolną powiekę spłyciły się nawet głębsze zmarszczki mimiczne i skóra uległa wygładzeniu. W celu profilaktycznym będę ten zabieg powtarzać raz do roku – warto! Rozważam też zabieg mesowave, bo wiem od znajomej, która wykonywała go już w IA, że skutecznie ujędrnia i można go robić latem.

Kasia:

Od lat zmagam się ze skórką pomarańczową, rozpoznano u mnie bolesny typ cellulitu.
W wyniku badań zleconych przez Anię, okazało się, że mam zaburzenia krążeniowo-limfatyczne, osłabione naczynia krwionośne i problemy z zatrzymywaniem wody. Ania poleciła mi izometryczny masaż próżniowy połączony z miejscowym rozbijaniem ultradźwiękami, dostałam rekomendacje dot. diety i aktywności fizycznej, w końcu doradzono mi taki sport, który mi służy!!!

Stworzyłam takie miejsce, gdzie Klient czuje się najważniejszy, a jego potrzeby są w centrum uwagi. Bardzo często Klienci czują się zagubieni w bogatej ofercie gabinetów. Czasem kierują się przejściowymi modami a nie potrzebami własnej skóry. W naszym salonie układamy kompleksowe programy pielęgnacyjne twarzy i ciała. Dobieramy najbardziej efektywne rozwiązania technologiczne. Dysponujemy najnowocześniejszymi urządzeniami, które posiadają certyfikację medyczną gwarantującą najwyższe bezpieczeństwo i skuteczność ich działania.

Specjalizujemy się w zabiegach anti-aging. Nie ma tu miejsca na przypadkowe zabiegi. Znajdujemy przyczyny niedoskonałości naszej cery i tworzymy zabiegi na miarę jej potrzeb. Klienci bogatsi o wiedzę i wyposażeni w profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji domowej w bardziej świadomy sposób dbają o nienaganną kondycję swojej skóry. Dokładna ocena stanu skóry pozwala nam na dobranie najbardziej efektywnych zabiegów i terapii (od eksfoliacji chemicznej i mechanicznej poprzez głębokie nawilżanie skóry, zabiegów likwidujących zmarszczki i efekty słonecznego starzenia się skóry).